بــــــــاز آی

سلام دوست من...

بایگانی
۱۷ارديبهشت

چند روز پیش بعد از یک بازارگردی حسابی چشمم به یک کافه(؟) افتاد که نمی دانم چند سال در آن گوشه از شهر جا خوش کرده بود و همه این مدت هم از چشم من دور نمانده بود. سر ظهر بود و دلم یک چیز خنک می خواست خاصه اگر همه چیزش هم اناری باشد. برای اولین بار داخل رفتم و یک اب انار بستنی سفارش دادم. و عجب شکل و مزه ای هم داشت. عجیب به دلم نشست. میز کناری ام یک پدر و مادر با دخترشان که تقریبا هم سن من بود، در حال خوردن محصولات اناری کافه (؟) بودند که یک هو انگار ترشی محصولات اناری بدجوری توی گلوی  پدر خانواده پرت شد و تا وقتی همسر و دخترش معجون اناری شان را بخورند مدام سرفه زد. راستش یاد پدر جان خودم افتادم احتمالا در همچین مکانی اصلا لب به چیزی نمی زد و مدام صورتش را در هم می کشید. 

امروز بعد از یک شادی خاص یکهو بدجوری غم به سراغم آمد. تمام مدتی که سرخوشانه شاد بودم می دانستم یک چیزی حسابی حالم را می گیرد و گرفت. وقتی بی هدف توی خیابان چرخ می زدم چشمم به کبابی افتاد که سرظهر بوی کبابش مستت می کرد. به یاد همان بوی کباب سرظهرش داخل رفتم و یک کوبیده بدون مخلفات سفارش دادم. بدم نمی امد سوپ جو هم بخورم اما هنوز حاضر نشده بود. کباب حاضر شد. ظاهرش که خوب بود ولی برنج اش سرد و گوجه اش هم مغزپخت نبود. اما به کباب و نان داغش ارزید. داشتم فکر می کردم ابن تنها غذا خوردن ها چه لطفی دارد؟ مثلا اگر یک نفر روبرویت می نشست و حین خوردن از سفرهایش به دماوند و علم کوه و دنا می گفت یا این که از آرزویش برای رفتن رغز و صعود دیواره بیستون می گفت، بهتر نبود؟

فکر کنم در حالت دوم غذا خوردن لذت بیشتری داشته باشد!

بعدش فکر کردم تنها غذا خوردن هم شاید خیلی بد نباشد. این که تو مدتی تنهایی بگردی و کشف کنی و ببینی و خوب ها را سوا کنی و بدها را کنار بگذاری کمترین مزیتش این است که اگر کسی پاره آجری توی سرش خورد و در روبرویت نشست در کنار وراجی های لذت بخش او تو هم می توانی وراج باشی و گاهی جایتان با هم عوض شود. فکر نمی کنم مدتی تنها بودن زیاد هم بد باشد. اما فقط مدتی نه بیشتر!

۹۷/۰۲/۱۷ موافقین ۳ مخالفین ۰
گمـــــــشده :)

نظرات  (۴)

نوش جان. انشاله دفعه بعد یک وراج هم همراهت باشه :))
پاسخ:
خخخخخ
ان شالله
اب اناراش خیلی ترش
دل و روده ادم تحریک میکنه ":)
افرین خوب کاری کردی تازه شروع کردی به کشف کردن
پاسخ:
اب انار بستنیش ملایمه شیرینی همراهش هست حال می ده
😊😊
ان شا الله زودتر همسر گرامیتون پیداش! بشه و به پای هم خوشبخت شین
پاسخ:
متشکرم
تو هیچ وقت وراج نیستی ، همیشه سنجیده و کم حرف میزنی
ای کاش بیاد دیکه اکن یه نفر
من دلم عروسی میخواد *_*
چند روز پیش تو نو بهار بودم‌ رفتم دنبال اون کافی شاپی که بستنی انار داره اما پیداش نکردم :(
پاسخ:
ای بابا
من دیروز با فاطمه اونجا بودم
نزدیک میدان مرکزی
اسمش شانار
ایشالا عروسی خودت😊

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی